Stránky pro zvířata

Máte doma zvíře tak to jste na dobrém místě pro radu

Galerie

VRAŽDĚNÍ ZVÍŘAT

KOŽICHY
Lidi jsou různí a existuje mnoho žen,kterým nestačí normální oblečení a chtějí něco víc…pravý kožich, který by jim každý záviděl. Ve skutečnosti kvůli jejich
Kráse umírá zbytečně tisíce nádherných tvorů, kteří jsou týráni a nakonec doslova zaživa svlečeni z kůže. V mnoha zemích funguje to zabíjení jako nějaká atrakce, kde lidé mohou vidět to strašné zacházení na vlastní oči.


MASO
Psi (podobně i kočky)
Příklad:
Ze Švýcarska vyváží bernardýni do Číny, kde je čeká strašný osud: Jsou zaživa staženi z kůže a snědeni! Ačkoli tato zpráva pochází z nenapadnutelných zdrojů (například ze samotného čínského tisku a televize), představitelé Švýcarského klubu chovatelů bernardýnů to popírají, zatímco se různí chovatelé sami opevňují zdí mlčení a odmítají jakoukoliv odpověď na naše výzvy.

Velryby a Delfíni
Přesto že jsou chráněni a lovit se smějí pouze pro vědecké účely, jejich krutý  lov stále pokračuje.
VELRYBY-vystřelená horpuna se zaryje velrybě hluboko do masa, vybouchne v bolestech je velryba vytažena na loď a pokud již nezemřela je zabita
DELFÍNI-jsou zahnáni na mělčinu a tam po už tak dlouhém trápení ubodáni dlouhými tyčemi
Ačkoliv každý ví, že to není pravda, tvrdí lovci, že loví velryby a delfíny pro vědecké účely.
CIRKUSY
Cirkusová zvířata jsou zbavená všeho, co dělá život životem! Pro žádného návštěvníka cirkusu by pochopitelně nebylo nijak příjemné připustit si myšlenku, že ohromující a barevná podívaná v cirkusu zastírá fakt, že všechna zvířata v cirkusu jsou nedobrovolní zajatci, kteří v zájmu vlastního přežití pouze mechanicky opakují naučený výstup. Každý tvor je zrozen jako svobodná bytost. Stejně jako lidem, ani zvířatům nestačí ke spokojenosti pouhý dostatek potravy. Všechny živé organismy se po tisíce a milióny let přizpůsobovaly svému životnímu prostředí, a proto jejich násilné věznění nemůže být nic jiného než celoživotní stres a utrpení. Zvířata v cirkusech jsou navíc nucena k nepřirozeným výkonům, často velmi brutálními metodami. Majitelé cirkusů se zvířaty a cvičitelé pochopitelně popírají užívání jakýchkoliv surových metod.
ZÁPASY
Psí zápasy
Nemluvím tu o zápasech kondičních, kde záleží na psech, zda se utkají, či zda ne. Mluvím tu o ilegálních zápasech, kdy člověk donutí zvíře bojovat. Ať už pro peníze - kvůli sázkám- nebo jen tak pro zábavu.
Neexistuje žádné přirozeně bojové plemeno psů... vše z něj udělal člověk.
Korida neboli býčí zápasy
Korida je považována za rovnocenný zápas mezi odvážným mužem a zuřivým býkem. Ve skutečnosti však v aréně vítězí jen člověk. Krvežíznivý divák se dočkal - býk trpí, krvácí a je zabit.

TESTOVÁNÍ

Kvůli kosmetice,lékům atd. jsou některá zvířata držena v laboratořích, kde do nich bez starosti a ohledu na zdraví
vpichují,natírají na ně a nutí je jíst jejich různé polovýrobky.Zvířata mají velmi malou šanci přežít ve tmě, často bez jídla a péče
kde na nich testují věci, kvůli nimž zvířata trpí.

 Zvíře počet zabitých zvířat na jeden kožich
tuleni 6 – 10
lišky 10 – 20
veverky 200 – 400
norci 30 – 70
králící 30 – 40
hranostajové 125
činčili 130
oceloti 12

 

Poslední komentáře
22.01.2008 14:32:58: smiley${1} ale obrázky sou ještě ošklivějšísmiley${1}
22.01.2008 14:00:40: hrůzasmiley${1}smiley${1}
 
Miluju zvířata a co vy??